Kusis Kümes Kontrol Sistemleri

Çözümlerimiz

Hakkında

 

KÜSİS Kümes Kontrol Sistemleri şirketinizin günlük efektif yönetimi için kullanışlı araçlar sağlar. Kümesleriniz, enerji verimli iklimlendirme, akıllı yemleme, hayvan gelişim takip ve üretim yönetim sistemleri ile mükemmel bir uyum içinde çalışır ve tek bir sistem oluşturur. Hayvan gelişiminde her zaman bu sistemler kârlı bir sinerji oluşturacaklardır.


Sürecin bir sonraki adımı kümes bilgisayarının
bağlandığı KÜSİS-WEB eşsiz yönetim ve karar destek yazılımıdır. KÜSİS-WEB yazılımı kesintisiz bir şekilde 7/24 kümese bağlanmanızı sağlar. Dünyanın herhangi bir yerinden kümeslerinizin durumunu kontrol edebilirsiniz. Bu sistem modern iletişim metodu olan interneti kullanmaktadır. Bu sayede kümeste bulunan hayvanların gelişimlerini, havalandırma, ısıtma, aydınlatma ve siloların çalışma durumlarını görebilirsiniz. Herhangi bir alarm durumunda bilgisayarınız ya da cep telefonunuz aracılığı ile sizi uyarır. Kümesinizdeki çevre koşulları, yem ve su tüketimi hayvanlar hakkında değerli bilgi kaynağı oluşturur. Bu bilgi kaynağı size zaman kazandırarak iş yükünüzü hafifletir. KÜSİS-WEB, tüm verileri kombine ederek anlaşılır grafik ve tablolar sunar. Kümeslerin performanslarını karşılaştırabilir, anormalliklerin nerede olduğunu hemen görebilir ve zamanında müdahale edebilirsiniz.
 

Sonuç olarak, üretim maliyetleri ve hayvan performansları hakkında size bilgi sağlayarak şirketinize mükemmel bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olur. KÜSİS, hiçbir konuyu şansa bırakmadan, yüksek kâr ve en iyi hayvan refahı ile sürdürülebilir gelişmiş sonuçlar elde etmenizi sağlar.